אופנת בוליווד בהצגות כמו גם חגיגות הותירה אותנו מתרשמים!

לאחר ה- IIFA 2018, חגיגת הסרטים ההודית בלונדון 2018, הנחנו כי היופי B-Town יתאימו לשלווה לזמן מה, כמו גם להירגע, להירגע, כמו גם להצעיר. עם זאת, להפתעתנו, הדיוות זינקו חזרה לפעולה כמו גם את משחק האופנה של בוליווד בהשקות, מסיבות וכן מבצעים.

יפהפיות הבחינו באירועי בוליווד האחרונים:
בדוק את הדיוות המסנוורות שהנדנדו כמה אירועי B-Town בסגנון.

Janhvi Kapoor:
אין זו הפתעה עצומה שלג’אנבי קאפור יש את הכריזמה של סרידוי כמו גם יופי. להיות פשוט היה תמיד הסיסמה של הדיווה כמו גם שמירה על קסם ללא מאמץ, היא כבר תיקנה טונות של מחמאות. בהצגת מנגינה אחת נוספת מהסרט הקרוב שלה, דהדאק עם אישאן חטר, היא בחרה בחלק העליון המודפס המודפס רך כמו גם חצאית מתוך לייבל אניטה דונגרה. שיער חצי ציר באמצע חצי ציר, כמו גם הסרת איפור עיגול את הסגנון שלה.
מקור: Hamaraphotospriyanka Chopra:
פריאנקה צ’ופרה בחרה בסגנון האישה הדסי שלה לחגיגת ארוחת ערב באנטיליה. אנטיליה היא הבית האישי של מוקש אמבני במומבאי. הדיווה בחרה בסארי טרון טהיליאני רקום כמו גם מסמרה את המראה האתני שלה בערב. היא מעריצה תכשיטים מתכשיטים משובחים של קאג ‘כמו גם תכשיטנים אנמול, היא נראתה בהירה כמו גם מבריקה.
מקור: twitter.com/teampriyankamanisha koirala:
בעוד שבוע, מנישה קויראלה הציגה כמה סגנונות מדהימים כמו גם סחפה אותנו מהרגליים. היא נראתה בפסיסט נפרדת על ידי ויחד עם וורו מודה טי.

כמו כן, היא הבחינה באירוע שיווקי של הסרט סנג’ו בתעלת פייראפ של Payal שהיא זיווגה עם זוג ג’ינס. היא השלימה את האווטאר הגדול שלה עם זוג עגילי חישוק כמו גם נעלי ספורט גוצ’י.
מקור: SocialNews.xyznatasha poonawalla:
לאחר שתהיה תקופת גאלה עם חבריה הטובים בלונדון, נטשה הוציאה די כמה סגנונות חדשניים כמו גם שובה לב. אחד הלבוש שתפס את העניין שלנו הוא השמלה המודפסת של קלואי. כיסוי הראש כמו גם הארנק המוזר הוסיפו לערעור המוזר ג’רזי קרוז אזול של נטשה.

מקור: Instagram.com/natasha.poonawalla/kajal aggarwal:
קאג’ל אגרוואל אותר לאחרונה בחגיגתו של נישקה לולה ונראית מדהימה. לקראת האירוע במשחק, היא בחרה בלבוש שחור כמו גם לבנה מודפסת על ידי סאצ’ין ובבי. קו המנצנץ והנצנץ של הלבוש העלה את כמות הלבוש הגלאם כמו גם הפך אותו לחגיגה למושלמת. בעזרת עגילי חישוק ענקיים בכסף כמו גם בחירה בתסרוקת רכה ישירה, היא נראתה פשוט מהממת.
מקור: Instagram.com/stylebyami/shilpa shetty:
בין סלבס רבים אחרים שנופשים בלונדון הייתה גם שילפה שטי. הדיווה אותרה עם תקופת גאלה בבראנץ ‘עם משק בית כמו גם חברים טובים בלונדון. במפגש משק הבית הנינוח, שילפה נראתה אטרקטיבית כמו גם מדהימה בשמלת שולי אדום מירוץ ופרועה של ג’רזי נבחרת סנגל בכדורגל גאני. כמו מה שאתה רואה? אנחנו עושים!

מקור: HighheelconfidentialJacqueline fernandez:
בעיתונות שביצעה לקונצרט של Dabangg Reloaded, ג’קלין נראתה נראית אטרקטיבית בסארי שילה. היא המועדון את סארי הדפיס את הקשת עם חולצת צוואר הלטר. הטבעות הנוצצות שלה, צבע השפתיים הוורוד הלוהט שלה, כמו גם איפור עיניים מנצנץ עיין את הסגנון הנפלא שלה.
מקור: Insta-stalker.comkatrina kaif:
בעיתונות שביצעו את מופע הדאנגג טוען באטלנטה, קתרינה קייף נתפסה על מצלמת הגלאם שנראתה נפלאה. היא התלבשה לתשעים בשמלת סטלה מקרטני ורודה עם ג’רזי קלוב אמריקה כתפיים אחת, כמו גם התאמה אותה עם משאבות ורודות. האיפור שלה עם גוון סומק כמו גם תלתלים רכים שנוספו לקסם העדין שלה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.