בדוק את הסלבס שנראו הטובים ביותר באירועים בעיר

בתוך עטיפות המגזין הרוחני, מבצעים נהדרים של חגיגות כמו גם טקסי פרסים, פספסנו די הרבה על הכוכבים שלנו כמו גם על הופעותיהם האלגנטיות ב- אירועים ספציפיים.
להלן סיבוב מהיר של כל הסגנונות שתפסו את עיננו בשבועיים האחרונים-

Saiyami kher
באירוע הסיפור העטיפה, שמאפיין את התווית שלהם, Saiyami kher הראה כי קסם טמון בפשטות. בלבוש בצבע מלא של שרוול מלאך, כמו גם סנדלי רצועות קרסול עירום, היא ג’רזי לסטר סיטי ציירה תמונה ג’רזי אוטרכט אטרקטיבית של עצמה.

Tanishaa Mukerji
ביחד עם סאיאמי באירוע הסיפור של העטיפה היה טנישה מקרג’י במפלין הפרוע, שמלת מחוץ לכתף מהמעצב. עקבים בז ‘כמו גם איפור עירום מעוגלים בצורה מושלמת את הסגנון שלה.

מירה רג’פוט
מירה רג’פוט חיננה את אירוע קונדה נסט והלחין תו אופנה חזק באשיש סוני בלייזר, 431-88 מכנסי חרארה. היא הוסיפה תכשיטי אופנה מנוצצים של ניראב מודי שהשלימו מאוד ג’רזי ברצלונה את הסגנון שלה.

סונם קאפור
סונם קאפור בארוחת הערב הבהירה, שמחה כמו גם תוססת לחלוטין. בתלבושת אלופת זואי, היא פשוט הרשימה אותנו בפיזור הצבעים. הוסיפה עגילי מינאוואלה, כשהיא אוחזת במצמד של ליליאן אפרסאר, היא נראתה אופנתית. נעלי מנולו בלהניק סיכמו את הסגנון שלה.

[SC: בינוני]

עליה בהט
עליה בהט נמצאה ממש לאחרונה באירוע קמפיין ההבנה לתרומת האיברים ב- AM: PM Salwar Bit. האם היא לא מזכירה לנו את הסגנון הלבן הידוע ביותר כמו גם את סגנון ההתאמה האדומה של קוצ’ה קוצ’ה הוטה היי? כן! עליה הוספת תכשיטים של טיאני, נראתה קלה כמו גם מקסימה.

שרדהה קאפור
בתלבושת מודפסת של אניטה דונגר, שרדה קאפור הלך לאירוע יום הילדים נראה מקסים כמו גם חביב כילד. עם תכשיטי אופנה של אמראפאלי כמו גם בינדי, היא נראתה מהממת.

מקווה שאהבת את הפוסט!
מקור תמונות: אינסטגרם

Leave a Reply

Your email address will not be published.