הטובים ביותר שנעשו בהודו מותגים קוסמטיים עליכם להוסיף למשטר הערעור שלכם

למרות שהתמחור של מוצרי ביוטיק עשוי להיראות מעט יקר, הניסוחים האיורוודים בו שווה לנסות.
החל מ- Skikare, תספורת, טיפול בגוף ועד מוצרי טיפוח לתינוקות, סמכו על ביוטיק כדי לספק את הערעור שלכם כמו גם את הטיפול בתמחור בעל ערך מוסף.
מקור: facebook.com/biotique5. שחנז חוסיין
המותג של גורו הערעור היה תמיד יישאר ברישום 11 הטובים ביותר שנעשו במותגים קוסמטיים בהודו. כמו כן, אין להכחיש את זה לחשוב על ג’רזי ריאל בטיס הפופולריות המשמעותית של מוצרי Shahnaz Hussain נהנים הן בשוק המקומי והן בשוק המקומי.

ישנם בוטיקים של שחנז חוסיין בערי המטרו של הודו המספקת לך צמחי מרפא אמינים כמו גם חווית ריפוי באמצעות מוצריו לפנים, לעור שלך, כמו גם לצרכי טיפוח שיער. SH שווה את זה!
מקור: facebook.com/shahnazhusaingroup6. Himalaya Herbals
זוהי אחת החברות הקוסמטיות המבטיחות ביותר בהודו שעושה כל מיני ערעור כמו גם מוצרי טיפוח עור. ללא ספק, Himalaya Herbals מכניס הרבה מאוד את יכולת האיורוודיה שלו כמו גם צמחי מרפא בכל מוצריה בתמחור כה נוח, תוריד את הרעיון של רכישת מותגי פירנגי יקרים.
מקיג’לס, שמפו, מזין כמו גם קרמים לחות למוצרי טיפוח לתינוקות, כמו גם מוצרי טיפוח לעור אחרים, Himalaya Herbals הוא בין עשרת המותגים הקוסמטיים המוכרים הטובים ביותר בהודו 2017.

מקור: Himalayastore.com7. ELLE 18
אחד המוצרים של המותג הזה Elle 18 Color Pops Matte אושר על ידי אנושקה שארמה (לפני אירוע החתונה שלה עם וירטה קוהלי). ELLE 18 הוא מותג מועדף בקרב צעירים כמו גם בני נוער בהודו.
המגוון הגדול של צבעי השפתיים כמו גם צבעי הציפורניים של Elle 18 הם מאוד צבעוניים כמו גם פאנקי. ג’רזי נבחרת ברזיל בכדורגל זו הסיבה שבני נוער לא יכולים להספיק מהם. בדוק את Pops Color כמו גם פצצות צבע של Elle 18 כמו גם אתה תהיה דיווה אופנה תוך זמן קצר.

מקור: facebook.com/elle18india8. צבעי ויויאנה
ויויאנה צבעי הודו Pvt. בע”מ היא אחת מחברות הקוסמטיקה האמינות בהודו, מה שהופך מגוון גדול של ג’רזי נבחרת צרפת בכדורגל טיפוח לעור איכותי, טיפוח שיער, כמו גם מוצרי איפור – לא רק לנשים עם זאת גם בחור. המגוון העצום של קהל הלקוחות כולל עובדי מכללות, עקרות בית, ידוענים, כמו גם תאגידים. למוצרי ויויאנה צבעים לכל אירוע כמו גם גוונים לכל מצב רוח. לעסק יש טווח השוק הגדול ביותר, כמו גם קובע דפוסים עם המבצעים שלו כמו גם קמפיינים לפרסום.
מקור: facebook.com/vivianacolors.india9. יסודות יער
איורוודה מפוארת! זו המהות של יסודות היער של המותג. האריזה כמו גם מרכיבי יסודות היער שכנעו נשים הודיות להוסיף לוקס למשטר הערעור היומי שלהן. המותג האיורוודי ההודי הידוע ביותר הזה משתמש רק בשמנים הכרחיים טהורים, שמנים צמחיים לחיצים קרים כמו גם בתמציות צמחים במוצריה. לכן לא צפו לשום דבר עם זאת מפנק את העור באמצעות סבוני חמאה מתקדמים, להטני גוף, שטיפות מקלחת משי. המותג משתמש במוצרים אקזוטיים לגברים, נשים, כמו גם תינוקות.

מקור: facebook.com/forestessentials10. ג’ובס
לג’ובס מגוון גדול של מוצרי ערעור המוצעים בכל דרך המובילה חנויות ערעור ברחבי הודו. יש לו מוצרים המוצעים לעור יבש, עור שומני, הגינות, קרם לילה, בסיס וכו ‘. המותג נהנה גם מפופולריות משמעותית במדינות כמו סרי לנקה, צרפת, הונג קונג, מלזיה, האיים המלדיביים, אוסטרליה, כמו גם ספרד.
מקור: Instagram.com/joveesherbal/11. פטנג’אלי איורב
המותג הזה ‘תוצרת הודו’ הוא עסק ה- FMCG הצומח במהירות בהודו. ממגוון מצוין של מוצרים ביתיים למוצרי ערעור כמו גם לקוסמטיקה, פטנג’אלי איורוודה מספקת למותגים זרים ריצה לכספם.

Leave a Reply

Your email address will not be published.