נשים, שותות, כמו גם הנשות יתר

: בדיוק איך אתה מרגיש לשתות? האם אתה מאמין שנשים בהשגת יתר נוטות לשתות יותר? לא דיברנו על זה זמן מה, עם זאת זה היה בראש עם מאמרי חדשות שונים שראיתי, כמו גם עם החגים שעולים, האמנתי שנדון.
(אני לא רוצה לשחזר את המחשבות שלי לחלוטין מהדיון שלנו ב -2010 בנושא זה, עם זאת אני עדיין מסכים עם כולם …)
{קשור: לנשים עורכי דין כמו גם שתייה}

דרך Giphy

ראשית, המאמרים כמו גם הצעות שהאמנתי בהן:
נשים שותות הרבה, במיוחד הישגים גבוהים. היו מאמרים רבים לאורך כל השנים (WSJ, גותמיסט, פשוט אמיתי) על איך בדיוק נשים שותות בהישג יד-הרבה. מבקר המקושר לפוסט מעניין זה באוקיאנוס האטלנטי על שתייה כמפלט מפרפקציוניזם.
זה הופך להיות מקובל יותר בימינו שאתה יכול להכיר בבעיית שתייה (או לפחות, לרצות לשתות פחות) מבלי לקבוע כמכורה לאלכוהול. ליסה בפריבילגיה רק עדכנה את הפרסום שלה על קיצוץ שתייה – אני מאמין שהיא קיבלה המון דחיפה לאורך כל השנים לתפיסה שכל אדם ש”זקוק “לשתות פחות הוא לא אלכוהוליסט.
{קשור: מה לשתות במקום זאת במהלך ינואר יבש}

עם זאת, היו מאמרים רבים על איך בדיוק אלכוהוליסטים אנונימיים באמת לא כל כך נהדר עבור נשים (ראו איזבל, עם זאת, כמו כן רואים את האטלנטי לשתות בינוני (ממש פשוט, שתייה חכמה יותר, ניהול מתינות, שתייה בינונית, קייטלין פדגט). לעתים קרובות אני מאמין לגבי התיאוריה של גרצ’ן רובין על נמנעים לעומת מנחים גם ביחס לזה.
הנחיות לבריאות הציבור ובריאות בנושא שתייה עשויות להיראות … חמורות. אחד הדברים שליסה מציינת הוא שמספר המשקאות המוצע לגברת הוא לא הרבה יותר מאחד בכל יום או 8 בשבוע; עבור גיא זה שניים ביום. (לפורבס באמת יש סיבוב פנטסטי של הרבת הנחיות – כמו גם מנוגדות – שם.)
{קשור: ריכזנו 10 מתכוני MockTail פנטסטיים}
כוס יין לבן אחת ביום תמיד מכה בי כמטרה נהדרת – עם זאת, סביר להניח שאני הרבה יותר להשיג את “לא הרבה יותר משמונה בשבוע” על ידי הימנעות ממספר לילות. עם זאת, כשראיתי את סיפור החדשות האחרון הזה על שמפניה כמו גם דמנציה – מה שמרמז כי “צריכה מתונה” של שלוש כוסות שמפניה יומיומיות עשו את ההבדל המדהים בשמירה על דמנציה במפרץ, חשבתי, “וואי, זו התחייבות”, בעיקר מאז אני לא מעריץ גדול של שמפניה.
כעת נראה כי המחקר המחקר היה מדווח שגוי כמו שהם התכוונו לשלוש משקפיים בשבוע – אני מתכוון שזה הרבה יותר אפשרי (בהמתנה בנוסף למחקר, Obvs). #GOALS
עבור $ 0. (סביר להניח שאני שותה כ -15 משקאות בשבוע בממוצע.) אני לא מאמינה על גברת שאני מבין מי לא. חלק מזה הוא התרבות בניו יורק-כמו גם חלק מזה היא תרבות חקיקה ענקית לחלוטין, בה קיבלתי את המשקה העיקרי שלי-שתייה עם חברים ממוסד החקיקה בעיקר, אולם גם שתייה עם עמיתים לאחר צדדים כמו גם טיולים ללא עבודה ו

(מאמר נוסף שאני מאמין עליו לעתים קרובות: עורך הדין של האישה המסכנה הזו, שהשתכרה כל כך שהיא כמעט נפצרה לאבד את זרועה. אני חושב על עצמי ברי מזל יוצא דופן ששום דבר לא עלה בדעתי.) לא היה לי בעיה להפסיק לשתות במהלך ההריונות שלי או בזמן שהנקה, עם זאת שמחתי לאסוף את זה שוב ג’רזי פלומיננסה כשסיימנו.
בימינו אני בדרך כלל מבין את הגבול שלי בכל מה שקשור להנגאובר, כמו גם אני לא שותה לעודף לעיתים קרובות, עם זאת הייתי רוצה לקצץ – בנוסף לכל אותן סיבות בריאותיות ובריאות כלליות, שתייה היא ידיים במורד החבלנות הגדולה ביותר לתזונה שלי.
(חזרתי ל- WW, אולם בעבר ניסיתי את דיאטת הפחמימות האטיות באופן ספציפי מכיוון שהיא מאפשרת שתי כוסות יין לבן ביום. בשבילי זה לא עבד – האבי שלי איבד 20 קילו בקלות רבה, בזמן שאיבדתי כמו כמו כן צברו את אותם 2 ג’רזי מילאן קילו בדיוק כמו גם שוב.)
בכל הנוגע לשתייה כמו גם תרבות משפטית, חברה נהדרת ואני עברנו על זה (היא עורך דין לשעבר), כמו גם היו לה מחשבות נבונות אלה לשתף:
FWIW אני כן זכור לחוש לחץ לשתות כעורך ג’רזי מועדון ספורט אינטרנסיונל דין, אולם לא כמפלט – אלא רציתי לרגש את השותפים הגברים המבוגרים במשרד. זה נראה כמו שיטה להיכנס עם המוסד הישן – יש סקוטי או שניים במשרד בסוף היום, נסה לגלות כמה טכניקות של הסחר וכו ‘, להראות שאוכל להחזיק את המשקאות שלי’ כמו אדם.’
מוטיבציה דומה לרצות לגלות בדיוק איך גולף – ככה היה עושה קצת הבדל!
ברגע שבן זוגי באמת קנה אותי לשתות יין לבן בארוחת הצהריים שהיינו עליה, כמו גם חזרתי כמו גם הייתי צריך להניח את הראש על שולחני.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.