מגמות תלבושת סתיו שיק בהשראת בנות אופנה קוריאניות

בימינו, אנו רוצים להביא לכם כמה מסגנונות התלבושת הסתיו הטובים והאלגנטיים הפופולריים כיום בקרב בנות קוריאניות ויהיו פופולריים בסתיו 2021 ברחבי העולם. אבל חשוב לזכור, שהמגמות הקוריאניות נוטות לצעוד די מהר, נכון?

whatwearandwhen.com
הפריט החובה הראשון לסתיו הוא בגדים שהם תמיד סתמיים ואופנתיים. לדוגמה; סריגים נוחים ותוכלו להרגיש חמים רק על ידי ללבוש אותה או ליצור את השכבה הטובה ביותר של מעיל תעלה קלאסי עם תלבושת גוון סתיו שיהיה שיק מאוד.

wattpad.com
קטעים אלה עשויים להיות בסיסיים ונראים ללא רבב כשהם מורכבים, אבל לבנות קוריאניות יש דרך לעצב אותן שעושה סגנון חדש לגמרי לא ג’רזי מנצ’סטר סיטי רגיל. המכריע הוא שבנות קוריאניות מומחות בייצור שכבות בסיס, ערבוב והתאמה של כל מה שיש בארון שלהן. לכן, ברגע שיש לכם את היצירות האלה, שחקו עם יסודות והצהרה נראים כדי ליצור תלבושות ג’רזי נבחרת בלגיה בכדורגל אופנה מיוחדות ואלגנטיות.

stylenanda_korea
אם לא שמתם לב, הרבה מהמראה האלה מגיעים עם פריט חיוני אחד: נעלי ספורט או מגפיים. בין אם זו שמלה אלגנטית או מכנסיים לבישים, נעל מסוג זה יוצרת את הסגנון ג’רזי אתלטיקו מדריד הקוריאני הטוב ביותר בכל מראה!

בנות אופנה קוריאניות
קשה לזהות את המגמה הכוללת שהגדירה את סגנון K (סגנון קוריאני) בשנים האחרונות, אך דבר אחד בולט. זה הופך להיות פחות שמרני בכל שנה. אפילו בארבע או חמש השנים האחרונות, תוכלו להתחיל לראות צמרות קצרות יותר וארון בגדים חושפני הרבה יותר.

ראה גם

אופנת סתיו, חנות וסגנון
שמלות רשמיות סתיו אלגנטיות לקניות אידיאליות עכשיו

גלול למטה למטה למגמות תלבושת סתיו אלגנטיות הרבה יותר בהשראת בנות אופנה קוריאניות;

kenh14.vn
hotping_japan
en.chuu.co.kr
reckysoda.com
מגמות תלבושת סתיו שיקיות בהשראת בנות אופנה קוריאניות
מגמות תלבושת סתיו שיקיות
afamily.vn
98.c_project

Leave a Reply

Your email address will not be published.